REGISTERED ATHLETES


  1. Rya Sumlin-03 (Stebbins High School) 1/23/2020
  2. Sophie Poindexter-04 (Dayton Christian High School) 2/9/2020
  3. Mackenzie Hartman-04 (The Seven Hills School) 3/15/2020
  4. RJ Miller-03 (Fairfield Senior High School) 3/16/2020
  5. Adirael Hernandez-05 (Jacob Coy Middle School) 3/16/2020
  6. Daunovan Gales-05 (Trotwood-Madison Middle School) 3/16/2020
  7. Reed Wehr-05 (Tri-Village Junior High School) 3/16/2020
  8. DaShae Washington-07 (Miamisburg Middle School) 3/16/2020
  9. De'Yon Brown-01 (Middletown High School) 3/17/2020
  10. Jasiah Medley-03 (Piqua High School) 3/17/2020
  11. Nicole Henderson-03 (Fairmont High School) 3/17/2020
  12. Hope Erbach-03 (Waynesville High School) 3/17/2020
  13. Kate Majors-06 (Oakwood Junior High School) 3/17/2020
  14. TJ Davis-01 (Miamisburg High School) 3/17/2020
  15. Sam Erbach-05 (Waynesville Middle School) 3/17/2020
  16. Katie Cummings-05 (Miamisburg Middle School) 3/17/2020
  17. Camilla Nicholas-03 (Piqua High School) 3/17/2020
  18. Alayna Vargas-07 (Miamisburg Middle School) 3/18/2020
  19. Kendal Erbach-07 (Lebanon Junior High School) 3/18/2020
  20. Sami Meeker-04 (Benjamin Logan High School) 3/18/2020
  21. Abigail Hobbs-02 (Beavercreek High School) 3/19/2020
  22. Ashtyn Gluck-03 (Beavercreek High School) 3/19/2020
  23. Josiah Pettis-11 (Dayton Christian Elementary) 3/20/2020
  24. Olivia Caplette-03 (Oakwood High School) 3/22/2020
  25. Miya Brines-03 (Loveland High School) 3/28/2020
  26. Riley Meek-02 (Lakota West High School) 3/30/2020
  27. Malcolm Rencher-02 (Lakota West High School) 3/31/2020
  28. Abby Heck-03 (The Seven Hills School) 4/1/2020
  29. Lauren Carter-02 (Bellefontaine High School) 4/1/2020
  30. Chloe Meyer-04 (Edgewood High School) 4/1/2020
  31. Jaci Rife-02 (Tecumseh High School) 4/21/2020
  32. Cameron Powell-03 (Trenton Edgewood High School) 4/21/2020
  33. Brianna Grooms-05 (Andy Dekaney High School-TX) 4/21/2020
  34. Lindsey Gross-01 (Archbishop Alter High School) 4/24/2020